Sortiment a služby

Servis nářadí a strojů

Pro všechny u nás zakoupené stroje poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Detaily ohledně záruk najdete v sekci Prodloužení záruky

Tryskání a lakování

Tryskání provádíme jak ve vlastních prostorách, tak pomocí mobilního tryskacího zařízení i v oblastech bez možnosti připojení na elektrickou energii.

Tryskání povrchu abrazivním materiálem provádíme u ocelových konstrukcí, strojů a zařízení, disků kol, zásobníků a sil, u zděných a betonových nebo kamenných prvků včetně budov a mostů.

Pro tuto technologii využíváme zařízení německé firmy Contracor a různé typy abrazivního materiálu.

Lakování realizujeme v naší lakovací komoře o rozměrech 9 x 10 x 4 m pomocí špičkových barev značky MIPA

Rozvody stlačeného vzduchu

Provádíme návrhy, projektování a instalace potrubních rozvodů pro výrobní haly, technologické prostory, řemeslné a údržbářské dílny. Používáme výhradně potrubní systémy AIR Net a SICO Air pro zajištění rychlé montáže, perfektní těsnosti a možnosti snadné modifikace či rozšíření potrubí. Instalujeme potrubí pro vzduch, technické plyny, vakuum a průmyslové chlazení.

Servis šroubových kompresorů

Zajišťujeme generální opravy šroubových kompresorů všech významných značek jako Atlas Copco, Kaeser, Aerzen, Rotorcomp a další.

Rozsah oprav GO je následující

 • Repase kompresorového elementu včetně výměny ložisek
 • Kontrola, výměna a namazání ložisek hlavního elektromotoru
 • Kontrola a výměna ložisek motoru ventilátoru (podle verze stroje)
 • Čištění vstupu chladícího vzduchu
 • Vyčištění a kontrola chladiče
 • Přeložiskování převodovky (podle verze stroje)
 • Výměna pružného uložení
 • Repase regulace a všech ventilů
 • Výměna řemenů (spojky)
 • Výměna oleje, všech filtrů a separátoru
 • Výměna solenoidu
 • Kontrola všech hadic – případná výměna po domluvě
 • Kontrola el. instalace
 • Kontrola a seřízení integrované sušičky vzduchu, případně doplnění chladiva (pokud je
 • instalována)
 • Vyčištění frekvenčního měniče (pokud je instalován)
 • Kontrola parametrů fr. měniče (pokud je instalován)
 • Provozní zkouška

Broušení a ostření nástrojů

Provádíme ostření kotoučových pil, nástrojů pro dřevoobrábění a nástrojů pro kovoobrábění.

Detaily dalších služeb, jako jsou

 • Engineering v oblastistrojních zařízení
 • Opravy strojních zařízení a celků
 • Výstavba a relokace výrobních linek
 • Výroba náhradních dílů a ocelových konstrukcí

, které pro nás realizuje mateřská firma PAPKON s.r.o. jsou uvedeny přímo na www.papkon.cz.

V naší kamenné prodejně v Roudnici nad Labem můžete zakoupit nebo pronajmout (viz. sekce Půjčovna ) následující sortiment profi a hobby nářadí, obráběcích strojů včetně kompletního příslušenství, svářecí a manipulační techniky a zahradního vybavení.

BOSCH

Vyvíjí inovativní vysoce kvalitní elektrické nářadí, které zaručuje vysokou kvalitu a profesionální výsledky ve všech oblastech řemesel. Modré profi BOSCH nástroje jsou spolehlivé, výkonné a robustní, splňují nejvyšší nároky a usnadňují práci. Akumulátorové nářadí Bosch vyniká především díky dlouhé životnosti, vysokému výkonu a velmi dlouhé době provozu.

Zahradní nářadí BOSCH představuje nepostradatelné pomocníky při údržbě zahrady, trávníku a živých plotů.

Zelené nářadí BOSCH je nářadí pro domácí kutily, které přináší radost, kvalitu a spolehlivost.

DEDRA

Psal se rok 1991, kdy se na celosvětovém trhu objevila úplně poprvé společnost s jasnou marketingovou vizí. Vzít jakékoliv oblíbené nářadí, vylepšit ho a udělat ho levnějším. Tuto politiku společnost nehodlá od svého započatí nikterak měnit a neustále dokazuje, že jejich ruční nářadí i stavební nářadí patří k těm lepším na současné tržní nabídce.

METABO

Milníky v historii společnosti Metabo ukazují původ a vyznání inženýrského umění „Made in Germany“. Odedávna Metabo znamená vysoce kvalitní výrobky od profesionálů pro profesionály.V roce 1923 Albrecht Schnizler vyrobil první vrtačku na ruční pohon. Tato vrtačka do kovu (Metallbohrdreher) dala jméno společnosti Metabo. Dnes tento tradiční podnik zaměstnává asi 2.000 lidí, z toho 1.200 v německém Nürtingenu. 25 dceřiných společností a více než 100 zastoupení zajišťuje, že prémiová řešení společnosti Metabo lze nalézt téměř ve všech zemích.

DEWALT

Po více než 80 let si firma DEWALT vytváří reputaci v oblasti navrhování, konstrukce a výroby průmyslových zařízení. V roce 1923 vynalezl Raymond DEWALT pilu s radiálním ramenem, která po celá desetiletí představovala standard kvality a životnosti.

Většina řemeslníků si značku DEWALT oblíbila pro její nepochybné přednosti: přesnost, síla, spolehlivost a bezpečnost. Tyto pojmy se staly obchodními značkami jména DEWALT. Žlutočerná kombinace barev je obchodní značkou elektrického nářadí a příslušenství DEWALT.

NAREX

V současnosti je NAREX součástí společnosti TTS Tooltechnic Systems AG & Co., která sídlí v německém Wendlingenu a jehož značka FESTOOL se pyšní úspěšnou 90letou historií výroby elektrického nářadí. Také proto zůstává značka NAREX i nadále zárukou kvalitního a spolehlivého elektronářadí, které je schopno vyhovět náročným požadavkům řemeslníků a průmyslové výroby.

FEIN

Německá rodinná firma zejména pro profesionály v oblasti kovu, který se orientuje na prvotřídní systémy elektrického nářadí. Těžiště činnosti společnosti FEIN spočívá v produktech a službách, které představují ideální řešení v oblasti zpracování a obrábění kovů a jsou po celém světe distribuovány více než 16 dceřinými společnostmi a více než 50 pobočkami.

STANLEY

V současnosti patří Stanley Black & Decker s prodejem svých výrobků ve více než 170 zemích světa na 6 kontinentech k vedoucím značkám na trhu ve svých oborech podnikání. Zaměstnává 52 tisíc zaměstnanců ve více než 50 zemích celého světa.

RUČNÍ NÁŘADÍ

Kromě ručního nářadí od firmy STANLEY dodáváme široký sortiment ručního nářadí pro práci v nejtěžších podmínkách, a i pro domácí kutily. V našem portfoliu najdete produkty firem FACOM, EXPERT, GOLA, BETA a dalších.

OBRÁBĚNÍ a TVÁŘENÍ

U nás najdete kovoobráběcí a dřevoobráběcí stroje, tvářecí stroje včetně kompletního sortimentu příslušenství jako jsou vrtáky , závitníky, záhlubníky, frézy , kleštiny, soustružnické nože ,sklíčidla , pilové pásy a kotouče, brusné pásy a desítky dalších.

Naši obchodní zástupci Vám mohou doporučit produkty firem BOW, PROMA ,N.KO , AKE IGM, PRAMET a dalších.

SVAŘOVÁNÍ

Pro profesionály nabízíme kvalitní české stroje firmy OMICRON, které jsou dnes na velmi vysoké úrovni jak po funkční stránce tak i vzhledem. Najdete u nás invertory ,multifunkční svářečky, svářečky MIG/MAG včetně příslušenství a přídavného materiálu.