Prodloužení záruky

Zaregistrujte si svůj nový stroj a získejte výhody přímo od výrobce.

BOSCH

do 4 týdnů od nákupu

Prodloužení záruky platí pro všechno profesionální modré elektrické a měřící nářadí Bosch. Toto se netýká nářadí průmyslového - pracujícího na vysoké frekvenci, průmyslových aku šroubováků a pneumatického nářadí, dodávaného příslušenství, stejně tak jako baterií a nabíječek.

Je možné zaregistrovat více strojů najednou, avšak po ukončení registrace bude ke každému jednotlivému vytištěn samostatný záruční list.

Záruční listy se v systému ukládají, a tak si je po zadání hesla můžete kdykoli zkontrolovat, popř. uložit na svůj počítač.

V případě uplatnění záruky je třeba prodejci / servisu předložit záruční list a originální prodejní doklad. Údaje uvedené na obou dokladech musí souhlasit.

Registrovat

DEWALT

do 4 týdnů od nákupu

Uživatelé MyDEWALT si mohou prodloužit záruku na své nářadí DEWALT na 3 roky. Jednoduše se zaregistrujte na MyDEWALT a postupujte podle instrikcí k registrici vašeho nářadí. Nejpozději do 4 týdnů od zakoupení si své nářadí přidejte do seznamu na MyDEWALT, kde máte kompletní přehled o svém nářadí DEWALT.

Na některé produkty DEWALT se 3 letá záruka nevztahuje. Zobrazit podmínky záruky pro 3 letou záruku.

Registrovat

FEIN

do 6 týdnů od nákupu

Elektrické nářadí FEIN, dříve než se dostane na trh, je podrobeno tvrdým praktickým zkouškám. Vy a další uživatelé z nejrůznějších oborů a zemí světa můžete profitovat z tohoto vysokého technologického stavu našeho nářadí. Jsme na to nejen hrdi, ale také jsme si jisti spolehlivou a bezproblémovou dlouhodobou funkcí našich výrobků. Proto prodloužením našeho záručního servisu v rámci 3 leté záruky FEIN PLUS vám navíc ještě můžeme prezentovat, že práce s FEIN je jednoduchá a úspěšná.

Registrovat

FESTOOL

není potřeba registrovat

Již žádné protivné návrhy rozpočtů a faktury. Festool nabízí se SERVICE all-inclusive rozsáhlou záruku na vaše nářadí včetně všech dílů podléhajících rychlému opotřebení – a to po dobu 36 měsíců. Záruka tak kromě běžných materiálových a výrobních vad pokrývá i veškeré díly podléhající rychlému opotřebení (např. akumulátory, uhlíky, kuličková ložiska, těsnicí kroužky, spínače).

Kompletní seznam všech dílů podléhajících rychlému opotřebení, které pokrývá záruka ochrany nákladů najdete v katalogu náhradních dílů (odkaz výše).

Dlouhá dostupnost náhradních dílů

Nářadí Festool je vysoce kvalitní, robustní a dimenzované na dlouhé používání. Aby byla zajištěna funkčnost nářadí po mnoho let, zaručuje Festool dostupnost náhradních dílů po dobu 10 po skončení výroby. A pokud bychom přece jenom už náhradní díl neměli na skladě, obdržíte jako náhradu zdarma nové nářadí. Spousta náhradních dílů pro naše „veterány“ je u nás ostatně dostupná déle než 10 let.

Nákup bez rizika

Všechny výrobky Festool můžete testovat až 15 dní od zakoupení. Pokud nářadí nesplňuje vaše požadavky, můžete ho jednoduše odnést zpět prodejci a dostanete zpátky plnou kupní cenu. Tím vám SERVICE all-inclusive umožňuje nejen skutečné testování v praxi, nýbrž zaručuje také zcela bezpečnou investici. Tuto službu lze využít na každý typ stroje pouze jednou.

Ochrana proti krádeži – i na stavbě

Jednodušší než jakékoli pojištění. SERVICE all-inclusive Festool vám poskytuje po dobu 36 měsíců spolehlivou ochranu v případě krádeže. Ať se jedná o krádež v dílně nebo dokonce v autě či na stavbě – pokud vám nářadí ukradnou, obdržíte za spoluúčast pouhých 2 500,- Kč úplně nové nářadí.

Zobrazit katalog

METABO

do 4 týdnů od nákupu

Tato 36měsíční služba Full Service vám poskytuje úplný přehled nákladů vašeho zaregistrovaného produktu Metabo včetně akumulátoru a nabíječky týkající se oprav a údržby. To znamená, že společnost Metabo v rámci období plnění Full Service (36 měsíců) provádí bezplatně veškeré opravy bez ohledu na to, zda jsou způsobené opotřebením nebo vadou výrobku. Tuto službu Full Service poskytuje společnost Metabo s. r. o., Kralovická 1793, Brandýs nad Labem, 250 01 s přihlédnutím k následujícím ustanovením.

Registrovat

NAREX

do 30 dní od nákupu

Společnost Narex s.r.o. poskytuje nadstandardní tříletou záruku na vybraný sortiment aku programu, včetně akumulátorů a nabíječek. Tato záruka platí jak pro soukromé účely tak pro komerční využití. Aku výrobky zahrnují 12V, 20V a 60V aku stroje.

Záruka se vztahuje na výrobní vady produktu. Běžné opotřebení či vady způsobené vnějšími vlivy (poškození pádem, přetěžování stroje, použití k jinému než určenému účelu, koroze…) jsou ze záruky vyloučeny.

Registrovat